Для того щоб успішно провести імплантацію зубів пацієнту необхідно мати достатню товщину кістки щелепи в тому місці, де буде встановлено імплантат.

Якщо ж обсягу кісткової тканини недостатньо, в сучасній стоматології існують методи її збільшення.

Суть методики спрямованої кісткової регенерації (GBR) полягає в тому, що пацієнтові підсаджуються біотканини, що сприяє зростанню кістки. У зв'язку з тим, що матеріали кістки та мембрани біоінертні, інтеграція тканин проходить без ускладнень.

В своїй практиці я використовую техніку (GBR) модифіковану професором Dr. Urban SAUSAGE TECHNIQUE™. Це найменш ризикована та найбільш прогнозована методика на сьогоднішній день.

Плюси SAUSAGE TECHNIQUE™:

 • Не потрібно додаткова донорська зона для забору кісткового матеріалу. Тобто вам не буде створена додаткова рана. В застарілих методиках додатково береться ваша кістка в ділянці підборіддя, в ділянці кута нижньої щелепи, в ділянці берцової кістки, в ділянці черепа, в ділянці гомілки! Цього в сучасній імплантації не потрібно робити. Забор ауто кістки проводиться спеціальним шкребком тільки в місті де потрібно кістку створити. Забір займає 2 хвилини та абсолютно безболісний.
 • Для створення додаткового об'єму використовується штучний кістковий матеріал Geistlich Bio-Oss® та мембрана Geistlich Bio-Gide®.
 • Кісткову пластику спокійно можна проводити під місцевою анестезією.
 • Кістка яка утворюється повністю перетворюється на власну тканину, це підтверджено науковими дослідженнями.

Faq

 • Скільки часу приживається імплант?

  Сьогодні не обов'язково чекати повного загоєння, можна навантажувати імплант в день встановлення
 • Як часто не приживаються імпланти?

  На сьогоднішній день приживається 99,5% встановленних імплантів
 • Через який час після видалення інфікованого зуба можна встановлювати імплант?

  Якщо зуб було видалено внаслідок гострого запалення, то імплант може бути встановленний вже через 6 тижнів

Menu